Komunikat

▷ Simpleday > Komunikat

Drodzy klienci  

w trosce o Wasze bezpieczeństwo i utrzymanie najwyższych standardów oferowanych produktów, firma Simple Day S.A zdecydowała się na wycofanie z rynku partii produktów, szczegółowo opisanych w niniejszym oświadczeniu.

Powodem tej decyzji było zawiadomienie nas przez dostawcę komponentu spożywczego wykorzystywanego w procesie produkcji – środka spożywczego Garcinia Cambogia Extract, iż zawiera on tlenek etylenu. Obecność tej substancji jest niedozwolona przez przepisy prawa europejskiego. Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez polskie i europejskie władze, może ona być szkodliwa przy regularnym spożywaniu w dużej ilości na przestrzeni kilku lat. Dostawcą tego surowca jest renomowany i certyfikowany dystrybutor, oferujący półprodukty i dodatki do branży spożywczej i farmaceutycznej.

Partie produktu, w której wykryto obecność tlenku etylenu, w trosce o dobro i zdrowie pacjentów, decyzją firmy Simple Day S.A jest objęta wycofaniem z obrotu na rynku polskim.

Szczegóły dotyczące partii objętej wycofaniem dostępne są poniżej:

Appetite Blocker data minimalnej ważności 04:2023

Appetite Blocker data minimalnej ważności 05:2023

Appetite Blocker data minimalnej ważności 07:2023

Appetite Blocker data minimalnej ważności 12:2023

Jeśli posiadają Państwo te produkty, prosimy ich nie spożywać.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy skontaktować się z:

Działem Informacji Simple Day S.A pod adresem email: biuro@simpleday.pl

Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności jakie to wycofanie produktu z rynku może spowodować.

Zapewniamy Państwa o naszej pełnej gotowości do działania i zaangażowaniu w zapewnienie przejrzystości informacji.

Drodzy Klienci, w świetle zaistniałej sytuacji dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za powstałe niedogodności, na które nie mieliśmy wpływu. Zapewniamy jednocześnie, że największą wagę przywiązujemy do jakości i bezpieczeństwa naszych produktów, a sytuacja ta nie dotyczy innych produktów.

Zespół Simple Day S.A.